FOCENÍ NA ZAKÁZKUJestli se Vám líbily moje fotografie a chtěli byste nějaké koupit fyzicky vytištěné ve velkém formátu, použijte prosím kontaktní formulář. Samozřejmě můžeme nafotit i nové, tématicky sladěné fotografie dle Vašeho požadavku.

Nabízím možnost focení v podstatě
kohokoliv / čehokoliv a kdekoliv :-) Ať už se jedná o rodinu s dětmi, firemní team na team-buildingové akci nebo originální dekorace do restaurací, kanceláří apod.

Jestli máte nějakou svojí představu, pomohu Vám ji zrealizovat. Jestli nevíte, co přesně chcete, můžete to nechat na mě.

Pro milovníky umění nabízíme s Kladenskou
malířkou Rayou Čampulkovou ( www.rayacampulkova.cz ) možnost originálního díla při spojení fotografie s obrazem jako celek, který se vzájemě doplňuje.

Sháníte originální dekoraci do nové restaurace, kanceláře nebo domu? Nabízím tématické focení na dekoraci celé provozovny nebo jen jednu fotku na zeď.

Nejraději ovšem fotím umělecky laděné emoční chvilky, ze kterých je pěkná vzpomínka na zeď.

VESELÉ FOCENÍ

Nefotím fotky v ateliéru, kde se děti bojí a dospělí se snaží vyloudit úsměv. Preferuji emoce a hezkou vzpomínku na focení při zážitku než umělé fotky plné retuší. Vnucená touha vypadat jak z obálky časopisu není to pravé.